magazin online
0232 981 Logare Creare cont

Locuri de muncă

Te vrem în echipa noastră!

Investim în resursele umane, cele mai valoroase pentru compania noastră, deoarece apreciem pregătirea profesională şi responsabilitatea. Pentru că dorim să acordăm şanse egale tuturor, nu îi eliminăm din procesul de recrutare pe cei cu un deficit de experienţă, dar cu pregătirea necesară postului pentru care candidează şi care doresc să evolueze în carieră.
Aşadar, dacă vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică şi în continuă dezvoltare, contactează-ne!

Posturile disponibile în echipa Iașisting sunt:

INGINER CONSULTANT SSM/SU

Candidatul ideal

  • studii tehnice finalizate;
  • cunoștințe specifice de legislație de profil;
  • capacitatea de a comunica şi de a lucra în mod eficient în echipă;
  • capacitatea de a colabora cu diferite tipuri de personalităţi;
  • adaptabilitate şi deschidere în relaţiile cu partenerii companiei;
  • capacitate de analiză, sinteză şi prioritizare a sarcinilor de lucru;
  • responsabilitate, meticulozitate, atenţie la detalii;
  • rezistenţă la stres şi la perioade de efort prelungit;
  • capacitatea de concentrare şi de a gândi strategic, în vederea luării celor mai bune decizii, în funcţie de particularităţile fiecărei situaţii în parte;
  • permis conducere categoria B.

Notă: deţinerea de diplome ce atestă parcurgerea cursurilor de calificare/specializare în domeniul SSM/SU, precum şi experienţa specifică pot constitui un avantaj în procesul de recrutare.

Descriere job
Responsabilități

  • efectuarea documentaţiilor  şi a instructajelor în domeniul SSM/SU pentru unităţile colaboratoare ale Iaşisting (societăţi, asociaţii non-profit, unităţi medicale şamd);
  • cunoaşterea şi prezentarea produselor şi serviciilor din oferta Iaşisting către potenţialii clienţi;
  • elaborarea de oferte de preţ adaptate nevoilor fiecărui solicitant în parte, în funcţie de domeniul de activitate, numărul de angajaţi, serviciile solicitate etc;
  • operarea echipamentelor şi accesoriilor de lucru în mod corect şi responsabil;
  • însuşirea cunoştinţelor legislative din domeniu şi urmărirea modificărilor aduse acestora;
  • însuşirea şi asumarea valorilor companiei, precum şi reprezentarea acestora în relaţiile cu terţii.

Beneficii

  • pachet salarial motivator;
  • maşină şi telefon de serviciu;
  • posibilitatea de a lucra într-un mediu competitiv, propice dezvoltării personale şi profesionale;
  • oferirea de programe de training/team-building.

INGINER ELECTROTEHNIST

  • legitimaţie electrician grad IIA + IIB în termen;
  • cunoştinţe specifice de legislaţie de profil;
  • responsabilitate, meticulozitate, atenţie la detalii; rezistenţă la stres şi la perioade de efort prelungit;

  • efectuare verificări prize de pământ;
  • efectuare verificări instalaţii de paratrăsnet;
  • efectuare verificări instalaţii electrice interioare;
  • emitere buletine de verificare;
  • emitere procese verbale de sesizare a neregulilor identificate în urma verificărilor, acolo unde este cazul.

Beneficii

Pentru mai multe detalii, ne găseşti la telefon: 0788.258.827. Aşteptăm CV-ul tau la adresele de e-mail: office@iasisting.ro Persoana de contact: Diaconu Florina